Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalipapi89

    újonc

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni ugyanaz a problémám amit Bulek leírt 12.-én beillesztem ide hogy ne kelljen visszagörgetni:(#75161) bulek ÚjVálaszPrivát2016-11-12 19:50:50
    bulek
    (kvázi-tag)
    Sziasztok!
    Még eléggé új vagyok a külföldi rendelés témában pár dolog nem igazán világos.
    Reggel rendeltem egy telefon a TinyDeal-en, de lefagyott a gépem és mivel volt egyéb dolgom csak délben kattintottam ténylegesen a fizetésre.
    Most este néztem a Bankszámlámat a pénzt levonták, a PP is kiírja a tranzakciót (Completed).
    Ha a TD-en bemegyek a rendeléseimre, akkor két tranzakciót látok az egyik Canceled, a másik Processing.
    Ez eddig világos is.
    Viszont mindkét tranzakció esetén ott virít a Buy Again gomb. Még a visszavont megrendelés esetén megértem, hogy felkínálja az újravásárlás tényét, de egy feldolgozás alatt lévőnél miért?
    Valami nem stimmelne és úgy érzékeli, hogy nincs fizetve?
    Bocs, ha túl hülye kérdést tettem fel.

    Nálam ugyan nem fagyott le a gép ,De ugyanúgy két rendelést mutat és minden ugy van ahogy Bulek leírta csomagkövetési számot sem kaptam és nov. 15.-től processing-en áll a dolog. Fizetés megvolt le is vonták. több e-mailt is irtam nekik de eddig le se sz.rtak.

    Kérem aki tud valamit segítsen mert már gyilkol az ideg.

Új hozzászólás Aktív témák