Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz azbest #92525 üzenetére

    "elsőbbségi tarifájából kell számolni a nemzetközi úton érkezők díját"
    milyen elsőbbségi tarifáról beszélünk. beáramló cuccok többsége nem elsőbbségi. ilyen csak drágább tárgyakon van vagy ha fizetsz több dollárt.
    egész szöveg az eParcellől szól, csak furán lett fordítva. kétoldalú szerződés garantálja hogy ez a típusú küldemény akadálymentesen szállítódjon a partner országok közt, ezért fizet rendesen a kínai posta (állam).L(x)0123456789CN küldeményekkel ritkán van gond.

    "Lehet nagy átlagban a filléres küldemények veszteségét fedezik a drágább küldemények szállítási díjai."
    ha tényleg igaz lenne amit linkeltél minden küldeményre (yanwentől át minden vacakig) kínai államnak nem csak a magyar postát hanem mindenkit ki kéne fizetnie.

    Amit linektél az ajánlott, elsőbbségi levelekre biztos igaz, 1-3 plusz dollárt kell fizetni ha így akarja az ember, de logisztikai cégek csomagjaira biztos nem.Drágább csomagok is már támogatott árak. 1 dollárért ajánlás vagy max kettőért. Próbálj ajánlott levelet küldeni Kínába (megjegyzés 50g-ig nem szabvány 4,3 dollár!!! h én akarom Kínába küldeni, én a kínaitól 1,8 dollárért vettem 100g felett)). :C

Új hozzászólás Aktív témák