Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ybron

    senior tag

    Ide is bemásol hátha segít majd valakinek a közeljövőben.

    Leírom Aliexpress-es tapasztalatomat, hátha segít majd valakinek.

    Tehát, rendeltem 3 terméket.
    1. Amount: $ 69.61 Order Time: 2012-12-06 06:51 (megkaptam: 2013.01.09) nem vámolták
    2. Amount: $ 90.03 Order Time: 2012-12-06 06:32 (megkaptam: 2013.01.05) nem vámolták
    3. Amount: $ 77.31 Order Time: 2012-12-04 09:21 (megkaptam: 2013.01.11) vámolták

    Mind a 3 termék EMS-el jött.

    Az 1-es terméknél indítottam egy dispute-ot mivel kicsúszott a kézbesítési határidőből.
    Aliexpress kb 3-4 nap után, döntött is az ügyben és visszaküldték a pénzt, amit ha jól emlékszem 4 nap után meg is kaptam(tehát ez a refund rendszer elég jól működik).
    Viszont, ez a csomag mint látszik is feljebb, megkaptam. Feedback módosítás és pénz visszafizetés az eladónak.

    A 2-es termékkel csak annyi volt a gond hogy az eladó 2012.12.19-n adta postára.

    3-as termék érkezett meg a legkésőbb mivel vámolták. 5768ft.
    Itt is nyitnom kellett vitát, amit 1 nappal rá törölnöm is kellett mivel láttam hogy az országba érkezett.

    Összességében nézve a dolgokat elégedett vagyok, kicsit lassacskán jöttek a cuccok de ez betudható az ünnepeknek.
    A termékek minőségéről nem tudok nyilatkozni, mivel még nem tudtam kipróbálni.
    Kerékpáros alkatrészekről van szó, nyeregcső, stucni és kormány, mind karbon, de csak replikák mivel ezen termékek együttes összege itthon, meghaladja a a 210.000ft.
    Nem tűnik gagyinak, megnyomorgattam őket amennyire tudtam, de ez csak éles helyzetben derül majd ki hogy teljesít.
    Értékeléseket elnézve, nem panaszkodtak még.
    Az értékelésről meg annyit hogy kell várni 4-5 napot mire megjelenik az eladónál.

    A vámról meg: biztos hogy random volt, mivel ezen termékek súlya szinte totál megegyezik, nincs több 300g-nál egyik sem. Az is jól mutatja hogy ebay-ről rendelt futócipőmet(USA-ból) ,minek össz érték 130$ volt és az eladó 80$ írt a csomagra simán átjött.

Új hozzászólás Aktív témák