Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harcipocok84

    junior tag

    Szerintetek van annak valami oka, hogy bizonyos termékek mostanában nagyon lassan mennek át a vámon? Én speciel kéthetente rendelek GPS modulokat, alkalmanként 20-30 db-ot 150 Eur alatt. Eddig ahogy beesett Magyarországra, még aznap átkerült a vámhoz, másnap meg átadták a futár cégnek, és már indulhatott is hozzám a csomag. A legutóbbi rendelésemnél viszont beérkezett Magyarországra, átkerült vámolásra, majd ott 1,5 hét múlva ment tovább a futárnak. Holott a GPS modulokkal együtt több csomagot is rendeltem, együtt érkeztek az országba, együtt kerültek a vámra, azok mégis gond nélkül átmentek a szokásos menetrend szerint. És most ismét megtörtént. Megint beesett több csomagom, és megint csak a GPS modul akadt fent. A többit már 1 hete meg is kaptam. Kicsit gyanús hogy két egymást követő alkalommal is ez van...

    Már arra is gondoltam, hogy a GPS modulok esetleg nemzetbiztonsági kategóriába kerültek, és le kell csekkolniuk nehogy öngyilkos drónt csináljak belőlük, vagy mi lehet az oka? :D

Új hozzászólás Aktív témák