Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Robi_73 #6590 üzenetére

    Még nem tudom, hogy hogy fogom, de a boltosnak van tű méretű cucc hozzá, de ja, ez így ecsetesnek fog számítani. Gyakorlatilag fél deci anyagom lesz ami olyan, amire nem kell lakk, ha minden igaz. Ez így valszeg drágább lesz, legalább a duplája, és idő után a maradék kuka, de most ilyennel próbálom meg, aztán remélem, hogy jódarabig nem fog kelleni semmilyen.

    2019-es, de már a kerék mögött is van egy kicsi rozsda belülről. Az első 4 évben nem szedték le a kerékjáratnál a műanyagot, ennyi elég is volt hozzá. Egy 0,5-0,5 kg homokot, földet és levelet szedtem ki mögüle. Közeli a kép, így jóval nagyobbnak néz ki. Már a téli gumi felrakásánál láttam, akkor takarítottam ki, meg múlt hónapban újra. 0,5 év alatt nem sok kosz ment be, de évente le kell szedni. Vettem 50db négyzet alakú patentot, mert alul 2-2 olyan és egyszerűbb levágni és mindig újat tenni. Bal elől van ez a kicsi, kijavítom, aztán remélhetőleg a takarításokkal sokáig jó lesz. Ami a képen van részlet, az 1:1-ben tele volt.

Új hozzászólás Aktív témák