Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    Én exkluzív címek alapján választottam playstation 4-et.

    Xbox One X-re: nincs Uncharted sorozat, Last of Us, Nioh, Bloodborne.

    Mos is előrendeltem a Last of Us part 2-őt várós nagyon cak playstation 4-re lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • melega

    őstag

    Olyan gondom lenne nem tudom majd melyik konzolt válasszam
    A ps 5-öt a következő miatt választanám:

    God of War kedvencem
    Days gone 2 vagy Bend studió új játéka a legjobba történetvezetése a GTA 5 óta egyetértek a tesztelőjével!
    HZD 2, vagy Guerilla Games új játéka a HZDt imádtam
    A Naughty dog haldoklik a TLau 2 lesz az utolsó tőlük.

    Az Xboxot pedig a következők miatt:
    Medium amúgy letorrentezem

    Forza motorsport legújabb

    Coalition új játéka, de ha olyan unalmas lesz mint a Gears of War nem fog érrdekelni.

    Innitiative legújabb akció-kalandjátéka melyen dolgoznak:mint a Red Dead Redemption vezető tervezője és írója, Christian Cantamessa, vagy a God of War vezető producere, Brian Westergaard, de érkeztek a Crystal Dynamics-től és az EA-től is szakemberek. A régi gtakat, a Red dead redmptiont és a GoWot imádtam.

    Playground következő játéka:
    . Ellenben már 2017-ben létrehoztak egy második csapatot a Rockstartól, a Ninja Theorytól és az EA-től érkező fejlesztőkből, akik egy nyílt világú akció-RPG elkészítésébe fogtak.

    A Rockstar játékait, a EA régi akciójátékait imádtam.

    Nem tudom melyiket válasszam Ps 5-öt vagy Xbox Series Xet?

    [ Szerkesztve ]

  • melega

    őstag

    válasz Szabi® #7044 üzenetére

    Igazad van!
    Viszont ami mindkettőre lesz és vétel Bright memory a demója ment és tetszett nagyon az minden platformra lesz újra és pcre.

    A másik ami tetszett a Medium de az jön pcre is, ps 5 re nem. Nagyon tetszett a bemutató, kíváncsi vagyok rá a Resi 2 remake tetszett nagyon. Ha hozná a 2 vagy 4 kihívásait a Resi 2 +1 remastered nehézségű fejtörőkkel nagyon boldog lennék. Bár a silent hill zenéje szólta bemutató alatt és köze nincs hozzá örülnék ha megspékelnék a játékot Resi 1 remastered és 2 remake nehézségű fejtörőkkel. Nemcsak megyek és leölök mindenkit.

    Mad Max 2 ha lesz remélem az első rész irányvonalát követi. Imádtam.

    Majd látjuk

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák