Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz tylerhun #6896 üzenetére

    Nem is akartam....Én a te részedről érzem ugyan ezt,az meg hogy kinek mi számit extrának az szubjektiv,nekem a dualshock-on a "share" gomb nem jelentett soha semmit,mert nem is használtam,a tapi részét is csak benyomtam egy-egy játéknál a térkép elö hiváshoz,de viszont nem azon scrolloztam.

    Ellenben fps tps játékokban az impulse trigger technologiának köszönhetően "feedback-el" a kar.Ez nekem többet ér boxon :) (ez neked nem számit extrának ezek szerint)
    Az xbox mind a kar mind a konzol tekintetében sokkal összetettebb,nem csak a kezemben volt,de pasztáztam is gépeket.
    A karok súlya is árulkodik,a Dualshock pihe könnyü,köszönhetően a puritánabb belsőnek,és gyengébb anyagminőségnek.

    Azt a pár érdemi exkluzivot már kár fel-fel hozni is,engem 4db ps4 exkluziv kötött le,hiába van rá több,nyilván nem törvényszerü hogy mindenkinek tetszen mindegyik.Amivel pedig ténylegesen nyer az xbox az az erő,ezt kár is lenne elvitatni/elbagatelizálni,nekem sokat jelentett a witcherbe/ac originsbe/forzába a képi világ/folyamatosság,minthogy legyen pár exkluzivval több. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák