Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz marco0007 #9 üzenetére

    Sziasztok. Saját hülyeségemre kérnék tanécsot hátha tudtok. ;)
    Adott a raijintek Triton ütőm és a képen látható pumpa. A táp kábelénél szivárog a víz. Na szóval tudom tudom jó nagy f...z voltam ,hogy nem vittem vissza graiba csak az volt a baj,hogy le kellett adnom egy 98 ezres munkát és Bp-n vettem ,de a gépem akkor még Kecskeméten volt és hétvége. Szóval, mégha buktam is a hütőt akkor is kerestem 80-t Szóval ez ezért történt. Lényeg,hogy beindul a gép rögtön szivárog a folyadék. Próbáltam letömíteni ragasztóval azt a részt és meg is ragad,de az a baj,hogy hálós anyag amivel be van borítva azon keresztül szivárog. Aztán próbáltam olyan anyaggal beborítani amivel az akváriumjainkat az üveglapok találkozásánál ragasztottuk be. Viszont megint csak az a probléma. Azon az anyagon átszivárog folyadék. Na most ami bevágott az az,hogy szétvágta a VGA-t meg a szerintem a TÁP-ot.,, Na most a lényeg,hogyha veszek egy új tápot stb... akkor is a szivárgás fenn áll és hiába töltöm föl vagy ilyesmi akkor is ez a probléma.

    Szóval nincs valami ötlet,hogy ezt a szivárgást milyen úton lehet megszüntetni? Vagy ez most akkor kuka? ;)

    Elöre is köszönök minden kedves választ ami nem a ( nem gariztatást bukásáról szólna ) ;)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák