Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz apszi #46264 üzenetére

    Nem akarom túlbeszélni a problémát, de, nekem Kodi-17.6, Kodi-18.6, Kodi-18.9. Kodi-19.0, Kodi-19.1, kodi-19.2, Kodi-20, Kodi-20.2 és kodi-20.5 verzióval ellátott linux verziók vannak jelenleg fenn a gépen, részint tesztcélok miatt. Volt egy kodi-15.2-es verziót és egy Kodi-16-os verziót is futtató Ubuntu-Thar is, de ezeket nemrég leszedtem, így ezen Kodikról, -a feliratproblémáról- érdemben nem tudok nyilatkozni. Amiről igen, Kodi-17.6:
    Beállítások-Lejátszó-Elsődleges felirat, nos ez nálam Hungary mert nem használok forced/erőltetett feliratokat, lásd a képen is. Viszont, ha az elsődleges felirat mezőre rákattintunk, akkor a felnyíló új ablakban a következőket lehet kijelölni benne a nyelveken kívül, lásd a második képen. Szóval a 17.6-os Kodiban simán kiválasztható, hogy csak a forced/erőltetett feliratot jelenítse meg, és a nyelv is kiválasztható hozzá, ha (az első képen is látható) a feliratok letöltése ehhez a nyelvhez: Hungary-t választod. Gondolom -már nem emlékszem, mert letöröltem ezt a Kodi-16-os verziót tartalmazó Linuxot- a 16-os Kodiban is megvan ugyanez a lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák