Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz spanyoll #3104 üzenetére

    Ez így nem egészen igaz.
    Arra már rájöttem az elején, hogy eléggé hasonlítanak a skillek a WoW-hoz csak még nem láttam minden class-t nagy szinten.
    Minden MMO-ban próbálnak a balance-ra törekedni de egyikben sincs meg, ezért jobb az egyik mint a másik mert nem lehet 1v1-re kiegyensúlyozni több karaktert. Legalábbis én kb. 6 év alatt így vettem észre az MMO-k világában.
    Már eleve azt sem értettem mikor dps-t írtál Dictator^-nak mert a CC többet számít mivel nem pve és akkor még a burst-ről nem is beszéltünk.

  • Dictator^

    veterán

    válasz spanyoll #3104 üzenetére

    Balance.

    Rogueval WoW-ban, akármilyen kasztot (néha huntert nem) de mindent meg tudtam ölni duel / pvpben 1 az 1 ellen.
    Egyszintű ruhák, egyszintű playerek, volt X patch, amibe iszonyat erős volt a rogue "szarrá volt buffolva".
    Ugyanez lehet SWTORban, de mivel nem vagyok itt elég ideje, ezt nem tudom.

    De pl a Juggernaut 1.2-ben (patch) legjobb PVPs karaktere volt, ergó faceroll volt minimális PVP ruhában.

    Igy akkor már érted, miről beszélek, hogy "jobb".

    Nem azt mondom, hogy X karakter a legjobb és azzal te minden megölsz, csak, hogy melyik az, amelyik éppen a mostani patchnél értelmesebb PVP-re.

    1.6-ban a Juggernautnak a rage ága eszméletlen über, War Elite Hero's PVP ruhában, akár 7000 (felett) is üthetsz, AOE-be.

    Szóval ezzel a hsz-szel, megbeszéltük mi az ami nálam "jobb"nak számít, megértettük egymást, hogy nincs legjobb kaszt a játékban.
    Ezekután jön válasz?
    De már meglett, hogy Marauder lesz.

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák