Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandyedi

    csendes tag

    Sziasztok!

    A mai nappal én is egy Kindle 3G tulajdonosa lettem. :)
    Ennek örömére regisztráltam is a porhardver-re, persze nem azért hogy offoljam a topikot nagy örömömben. :)

    A rendelésről nem írnék, kb. az első 500 hozzászólás alapján már elegendő információhoz jutunk, hogy meglepetések nélkül túl legyünk rajta. Talán csak annyit jegyeznék meg, hogy 2 nap alatt megérkezett az áru. Bizony, kedden délelőtt rendeltem és a mai nap délután 2 és 3 között jött a futár.

    Nem tudom volt e már erről szó, nem olvastam át még az egész témát, de akiknek a számítógépről való töltéssel gondjai voltak, azoknak egy észrevétel:
    Az asztali számítógépeknek elől is szokott lenni USB csatakozó, viszont van amelyik kevesebb áramot tud leadni. Velem az alábbi történt:
    Bedugtam a Kindle-t a gépbe, megjelent a szokásos üzenet az olvasón (pár másodperc után meg kiírta, hogy az eszköz nem töltődik - gondoltam azért mert le kell választani az USB eszközt), majd mikor leválasztottam a USB eszközök közül, akkor a kis villámjel eltűnt, de a kis LED továbbra is sárgán világított. Gondoltam töltődik, de mikor automatikusan kikapcsolt a K. nem sokra rá a sárga lámpa is kialudt.
    Megoldás: Kipróbáltam a hátsó USB csatlakozót és azzal már rendesen működik, vagyis töltődik.

Új hozzászólás Aktív témák