Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz dzsi23 #24886 üzenetére

    Hmm, jogos, kicsit furán jött ki az a mondat :D
    Valami olyasmit akartam ezzel, hogy ha az adott szerkezet egy nehezen elrontható megoldás, akkor valószínű, hogy az olcsó kínai verziók is élhetőek lesznek belőle. Az olcsó bonyi szerkezetek lehet, hogy nagyobb eséllyel lehetnek hibásak.
    Bár sok topiktárs elég sok szerkezettel elégedett, de a legbiztosabb választásra mennék úgy, hogy nagy elképzelésem nincs...

    Köszönöm szépen az ajánlást, ránézek az órákra, amikben ezen szerkezetek vannak. :R

    *A kínai 6497 bejött, két éve folyamatosan teszi a dolgát pontosan. Csak immár édesapámnál, mert nekem, mint rájöttem túl nagy a 44-es tok.

    Lehet mondjuk bepróbálom az egyik kisebbet a korábban említett tokok közül.

    Redditen láttam egy ilyet, csak itt nem részletezték a beszerzési forrást. Ez nagyon tetszene 41mm körül ha volna. Van is pilóta olyanban csak zsebbenyúlósabb brandekből, de ha nagyon nem tudom másképp, akkor lehet olyan kéne. Csak nehéz ezt magamban leboltolni, hogy 10*-es árat fizessek a kisebb méret miatt. Lehet egy sima 44-es kínai tokot át lehet szabatni cnc-vel kisebbre? Mondjuk manapság az is elég drága volna...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák