Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz adakiller #73686 üzenetére

    Bot: dropshot botok jók wobblerezni is, lágyabb első rész, de erős gerinc.
    Szerintem az a legjobb, ha a boltban a kezedbe veszed a botokat, bár igazából a parton fog kiderülni tényleg jól választottál e, mindenkinek más jön be.
    Mondanám, hogy vedd ezt, ezzel a 4-21-es dropshot bottal wobblerezek már évek óta, tudja ami rá van írva, szerintem tökéletes, megérzed vele az apró falevelet is tekerés közben, dobásnál kilövi a wobblert és meglepően strapabíró, már annyira összenőttem ezzel a bottal, egyszerűen imádom :) Igaz, kezdésnek ez nem a legolcsóbb kategória.

    Orsó: Ha be tudod még szerezni akkor egy Tsurinoya whirlwing, még a hivatalos store-ból 50$-ért vettem alin több mint másfél éve(itt ajánlották ph-n) 3ezres méretben. Tökéletes zsinórkép fonottal is, jó fék, strapabíró cucc és nem is túl nehéz, tényleg hozza a 40ezer forintos 4ezres méretű Ryobi Zauber orsóm szintjét. A 20-25 ezer Ft-os Penn pursuit III-as orsómban pl megadta magát a felkapókarban a rugó egy év után és javítani kellett, a Zauberrel is vannak gondok a tengelynél, konkrétan szét kellene szedetni. Ironikus, de úgy tűnik sokkal megbízhatóbb ezeknél a "kínai szemét" Tsurinoya mivel ennél nem jött elő komolyabb hiba 1 év után sem.

    Zsinór: Használok pergető monofilt a Bokor zsinórját, ami szerintem tökéletes, fonottba pedig a DAIWA J-BRAID GRAND X8-as zsinór nekem bevált, megfizethető árban van és a 6-os már baromi vékony és jó nagyokat lehet vele dobni. Olcsó fonottból kezdésnek az ET zsinórját ajánlom, mindent kibír, egyik legstrapabíróbb zsinór ami kapható(van sárga színben is), de egy kicsit hangos, meg a legkisebb méret a 8-as is túl vastag szerintem, de tanuló zsinórnak nagyon jó.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák