Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz sityupityu #32018 üzenetére

    "Ezektől a tükrösöktől egyébként engem alapból kiráz a hideg, tök mindegy, hogy mekkora."
    Vegyél fel egy kabátot.. :)
    Komolyan ennyi finnyás, kényeskedő, "sport" horgászt ritkán látni...
    Ti ezeket komolyan írjátok vagy csak poénkodtok? Kezdem azt hinni a topik olvasása közben, hogy a hal nem is ehető és mindet vissza kell dobni...
    Nem mellesleg a balatoni ponty ami ekkora, nem olyan zsíros mint egy kényelmes, tóból kifogott példány.

    Amúgy meg könnyen írják itt sokan, hogy visszadobálják a halacskákat amit kifognak. Mert lementek a valamilyen agyontelepített tóra, aztán egy nap fogtok 10-15 pontyot...
    Menjetek le a Balatonra aztán fogjatok napi 10-15 méretes pontyot. Hetente sem fogsz annyit, de sokszor havonta sem, sőt tavaly összesen fogtam 6db pontyot egész évben úgy, hogy rengeteg pénzt beleölök, csalikba meg útiköltségbe. Ráadásul 12 évvel ezelőtt fogtam 6+-ost. Vissza fogom dobni? Nem...

    Mindegy.. Részemről téma lezárva... Viszont szépen megmutatkozott megint a magyar virtus... Ne örüljünk együtt a horgásztárssal, hanem pontozzuk le ahol lehet.. 20-30 éve boldogan el lehetett beszélgetni az emberekkel a pecáról.. Ma meg kell védenem magam, mert ki mertem fogni egy normálisabb halat.. :D
    Kész vicc vagytok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák