Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    válasz choco01 #13050 üzenetére

    Speciel amit favorizálok, az Úri.

    De további lehetőség itt a környéken, hogy van elvileg Albertirsán is, mellette Farkasdon, Péterin, és Vasadon is horgásztó.

    Az Úri és a Farkasdi eléggé vadregényes, a körülményekhez képest.
    Péteri szerintem nem jó, ha 60m-nél nagyobbat dobsz, akkor tuti, hogy a hal akadóba fogja húzni, mikor lent volt a víz, fél méteres cölöpök álltak ki belőle. Akkor voltam ott utoljára. Ráadásul túl sok hal sincs benne, és azok sem kapitálisok, 2 kiló körüli pontyok, egy rahedli törpe, meg elvétve kárász.

    Úriban még soha nem fogtam törpét.

    Vasad pedig egy mesterséges tó, szinte már komplexum. Van egy szálló, fogadó része, bárpult, minden ami kell, emellett egy kalandpark, horgásztó, strand részét most építik. Kicsi, szögletes, de sikerült akasztani egy 11kg-os amúrt, az az ottani rekord amúrban. Sok-sok hal van benne, telepítik most rendesen, tavaly elég üres volt. :)

    Illetve van még egy kapitális harcsa a vízben, senki sem tudta még megfogni, azt mondják, a hossza másfél méter. Egyszer láttam rabolni, hallod mint a filmekben azok a bazinagy kígyószerű szörnyek. :)

    Albertirsán még soha nem voltam, illetve a Gombai tón sem, az engedélyes. Szintúgy a Gyömrői is. :)

    Ha Úriba egyszer eljössz, szólj előtte mindenképpen. :)

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák