Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krike

    aktív tag

    válasz lorcsi #2655 üzenetére

    Szia,

    Én konkrétan 3 hünapja kezdtem, mint elpuhult informatikus féle :) Az elején megszakadtam, de mivel jó volt a társaság, élveztem is:) Ez most sem változott, megszakadok, és élvezem :) Jó edzőnél az első egy-két óra arra megy el, hogy felméri, milyen a mozgásod, mire vagy képes. A lényeg, hogy a gyakorlatok helyes kivitelezését megtanuld, amit figyelnek is folyamatosan. A teljesítményed növekedése akár akarod, akár nem, akkor is gyors lesz, ha odafigyelsz, és odateszed magadat a gyakorlatoknál. Nekem 3-szor volt olyan lumbágóm, hogy mozdulni sem bírtam előtte, és sokszor fájt a derekam, de ez mostanra megszűnt. Másik célom a fogyás volt, ami felemásra sikeredett, mivel már kb. 3kg-t híztam, viszont 2 lyukkal beljebb húzom a derékszíjjat :) Úgyhogy ha elkezded, ne a mérlegre figyelj;) Ha hízni akarsz, akkor amire fontos majd figyelni, hogy edzés előtt szénhidrát, utána fehérje. De az edződ szerintem el fog látni bőven hasznos tanácsokkal. Az ár az központilag meghatározott, nem sok változást fogsz találni köztük. Szerintem próbáld ki, ártani semmiképpen nem fog, ha lélekkel csinálod, hasznodra válik. Ha bejön, akkor le sem akarod majd rakni a girját ;) Példaként a military press-t pasiként 8kg-val kezdtem, mert eléggé gáz a hátam, most 16kg-val nyomom. Snatch-et 12kg-val kezdtem kb. 6 hete, tegnap a 20kg-ba kóstoltam bele. Ezeket csak a fejlődés miatt írtam. Oda kell figyelni, ha érzed magadban az erőt, be kell vállalni egyel nagyobb golyót, és menni fog. Nem mellesleg a vérnyomásom is kezd rendbe jönni. Hajrá :)

    A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

Új hozzászólás Aktív témák