Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz Precorus #1103 üzenetére

    Igen Magyarországon nagy átlagosságban vegyes marha-sertés húsból és némi bors és só hozzáadásával készül a húspogácsa.
    Pedig az igazán finom pogácsa és tortilla húsokhoz, más fajta fűszerekre és gondosan válogatott hús és zsiradékra szükség van.
    Van egykét Szabadkáról a délszláv háború idején haza idemenekült ismerősöm, akik már lassan 30 éve kisebb "étkezdéket" üzemeltettek itthon. A hambihoz és a tortillához a magukkal hozott recept alapján készítik a húsokat, de a recept annyira titkos hogy még maguk az alkalmazottak sem tudják, a tulaj készíti el a húsokat :DDD Voltam már kint egy párszór Szabadkán de hiába kérdeztem bárkit, nem hajlandók elmondani a receptet, a pizza szószt és a tészta receptet elárulták de a hús az szent dolog :DDD
    Amúgy az a szósz amit leírtam nem olyan brutál erős, keverési arányok kérdése az egész és a házi paradicsom szósz sokat tompít az erején ;] Persze nem gyerekeknek ajánlott ;)

    Ha jól emlékszem neked az a obis tűzhelyed van amit nyáron vettél akciósan, öntöttvas ráccsal. Amúgy bevált jól a sütő, teszi a dolgát ahogy kell? ;]
    Most is van a lidl -ben faszén, pont tegnap néztem itt nálunk amikor ott voltam, 2.5kg 300 forint volt, gondolom a tavalyi szezonból megmaradt anyagot "kiszórják" most. Nekem bevált tavaly egy jó pár zsákkal "elfüstöltem" belőle, nem olyan rossz szerintem.
    Brikettet még nem próbáltad, nekem tavaly ősszel hoztak német obiból két zsák akciós weber brikettet Ki is próbáltuk tavaly, nagyon jó anyag de óvatosan kell vele bánni mert brutálisan fűt. Én tettem egy öntvénylapot a rácsra és húspogácsát hamburgert csináltam rajta.
    De most a mall.hu is akciós ahogy nézem, egyszer érdemes kipróbálni. A tetovált séf is árul faszenet, de szerintem egy kicsit elvan szállva az árakkal, én annyit biztos nem adok érte :N

Új hozzászólás Aktív témák