Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz 6030D #77774 üzenetére

    Nem farokméregetésnek szántam, csak egy fricskának StLui lamentálására :DDD Akkor engem most minimum kivág a kecóból az asszony emiatt :)) :F

    Itt a fórumon a tekerés legyen az elsődleges farokméret, szerintem! Pl a te 50 000m szintemelkedésed idén az :Y :R :R

    Ennyi! Szerintem egyértelmű, hogy nem mindannyian azonos élethelyzetben, anyagi lehetőseégekkel rendelkezünk. Nekem semmi bajom a kezdő első bringással, vagy avval aki a 10 éves külsőjét cserélné a megörökölt csepelen... Cserében szerintem avval se legyen gond ha én vagy más millás bringáról tesz be képet. Azt is tekerni kell, és kívánom mindenkinek hogy idővel ő is ilyenen ülhessen ;)

    Persze, én is bazdmegoltam és vigyorogtam egyszerre, amikor hegyi időfutamon a már őskövület alu bringámmal (amiről linkeltem a leszakadt váltós képet) vertem meg országutist Kestrel karbon bringán 1998-ban (percekkel) :DD

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák