Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48525824

    törölt tag

    válasz scar07 #43152 üzenetére

    Ha velem talalkozik, akkor en leboxolom vele legkozelebb, ugyis arra szoktam jarni :D

  • lsebestyen

    addikt

    válasz scar07 #43152 üzenetére

    Most elképzeltem, ahogy a pólód alól megvillogtatod a szolgálati stukkert. :DDD De gondolom ilyet sajnos nem lehet. Amúgy igen, ez nagyon tipikus, rengeteg ilyen van, főleg azóta amióta az utazó tempóm ~1,5x annyi mint a nagy átlagnak. Mondjuk engem aztán már nem zavar, sokáig úgy sem tart fel. A szép lányokat meg nem előzöm meg. :P

    (#43153) maummamut miért, te talán nem pirosozol? :))

    [ Szerkesztve ]

  • rii

    nagyúr

    válasz scar07 #43152 üzenetére

    vannak ilyen kis tavaszi nününkék, most tolták ki a brinyót a fél éves álmából, akik
    - menni nem tudnak, max 10-15
    - abból áll a bringázás számukra, hogy az össssszes létező írott és iratlan szabályt felrúgják, ettől érzik magukat "menőknek" ....

    én is kergettem már meg k.rvára egy gyereket, mert a margithíd alatt a prisnál megáll mellém ... persze szemből is álltak ... aszitte beengedem .. hátperszehogy nem ... jobb lesz ha nem szokik hozzá ... zöld - rátapostan, én egy (az övéhez képest) fostos 26-os libakergetővel, ő meg valami országútival

    természetesen esélye nem volt ... nem a bringától lesz valaki kerékpáros ... megelőzni az egyenesben is alig bírt, (de akkor is csak azért mert elengedtem .... meg utána is még jó hosszan kergettem .... kiloholtattam a belét a hülye kölöknek ...

    olyan is volt, aki tök szabálytalanul vágott be elém, a befékezésemnek köszönhetően nem vittem ki a gépe hátulját ... mikor szóvátettem még ő keménykedett .. és még hosszú a lista ... mikor megelőznek, dehogymi a f.sznak azt nem tudom, mert le kell lassítanom, úgy, hogy én egy utánfutós géppel vagyok, ők meg valami asztfaltszaggató 8-10 bar-os atyaúristennel ...

    le kell sz.rni őket ... sok hülye vam ... most hogy autózik-e. ,vagy bringázik ...

    kiváncsi vagyok hol voltak ezek a kis prünytögők télen ... merthogy szinte megijedek, úgy meglepődök telenként sokszor, ha egy bringás feltünik mögöttem, az is biztos ... olyan kevéssel találkozom ... most meg a sok -ahogy régen egy fórumtársunk mondta- wanna'be a cyclist - ész nélkül rodeózik a járda-kerékpárúton

    minden tiszteletem, hogy megállsz a pirosnál!
    nincs olyan lámpa, hogy valami wann'be át ne menne a piroson ... ettől érzik magukat, menőnek ...

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák