Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz borix #40298 üzenetére

    Egyrészt mea culpa, cserélhető az órám szíja (RS400), csak jól el van dugva.

    Másrészről nem mindegy, hogy szíjat vagy házat cserélnek ha szakad? Ha akarja, a szíjat is adhatja olyan áron mintha az egész házat cserélné, ha olyan a cég üzletpolitikája. Így nálam a nem cserélhető szíj nem nyom semmit a latba.
    Mondom ezt úgy, hogy az én órám legalább 5-6 éve napi használatban van futáshoz, bringázáshoz és görkorihoz. Jópár esést, ütést, beakadást átélt már és a szíj még mindig tart, szóval kissé eltúlzottnak érzem az ezen való aggódást. Közel sem úgy van összerakva mint az aldis és decathlonos 4-5000 forintos kütyük, ezt kézbe fogva érzed.

    RS300X: ilyen van az egyik lánykának a csapatomból, az a csúnya pirosas pinkes narancssárga vagy minek nevezzem szín :D Tudomásom szerint nem szakadt még neki. Az említett esetnél ha egy éven belül tönkrement a szíj, mégpedig ha valóban az izzadságtól ahogy mondja, annak látható nyoma van, ergo bőven szavatossági körbe esik. Feltéve hogy annak kezelésére és tisztítására nem volt semmiféle speciális kitétel a kezelési útmutatóban. Ha meg volt, és nem tartotta be a tulaj, az user error.

    A kommunikációhoz: az én régebbi órám szituját leírtam, Nem tudom az újabbakkal mi a módi, csak egy típussal találkoztam az utóbbi időben, azt egy sima USB kábel segítségével lehetett a gépre szuszakolni.

    Használtam már más márkát is korábban, engem a Polar győzött meg eddig a legjobban, és nem találkoztam még minőségi problémával.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Új hozzászólás Aktív témák