Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #36823 üzenetére

    Ezt a bizonytalan irányítást még nem vettem észre, csak mászáskor. A laposabb szög lehet, h nem tetszik a váznak, de végső soron a bringa van értem - a derekamnak meg tetszik -, nem én a bringáért. Most ha megreped akkor max veszek egy másik vázat. Egy AM gépet azért el tudnék képzelni magamnak, ebben egyet értünk. :K

    Rad Company kisfilmet láttátok már? Fincsi kis freeride, adja a hangulatot így a téli időszakban. Red Bull tv-n nézhető.

    (#36825) Robi BALBOA
    130 az ajánlott, ekkor nem volt SAG. Majd elkezdtem leengedni, amíg be nem ült egy kicsit. De alig egy centit, ami még 10% sincs. Ha normális SAG-et szerettem volna, akkor 100-nál is lejjebb eresztettem volna, de már nem mertem durvulni ennél alacsonyabb nyomással. Túlfújt negatív kamrával (+30 psi) meg megint nem voltam beljebb, mert akkor meg hiába a nagyobb beülés, de kis se rúgja magát, konkrétan lerövidül a rugóút.

    (#36822) ---Lasali---
    Hiszek én neked, csak fura nagyon. Amíg nem volt levegős villám, addig mindenhol azt olvastam, hogy túl progresszívek úgy általában és mindenki inkább lineárisabb mozgást próbál kihozni belőle. Most erre van egy lineáris villám, aminek mintha örülnöm kéne, csak épp nem tudom beállítani a SAG-et. :D
    Ha lecsökkentem a térfogatot, akkor progresszívebb lesz a tetején, az oké. De az alján még mindig nem lesz SAG, vagy tévedek? Vagy ha kellően progresszív, akkor lejjebb mehetek a nyomással is? Akár a súlytáblázat felére is? Vagyis addig eresztem le, amíg nem fog beülni a 150 mm legalább 30 mm-ert legyen ez bármilyen kicsi nyomáson?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák