Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjudors

    aktív tag

    válasz TayRol #30685 üzenetére

    sokat költök ott is..
    nekik is, meg a decathlonnak is vannak olyan saját cuccaik, amik verhetetlenek ár/érték arányban a nagy márkákhoz

    én nemrég cseréltem a gépet, a két méteres magasságomhoz eléggé beszükülnek a lehetőségek..az, hogy katalógusokban mi van, egy dolog..Wahhoo jó, tetszik, de kipróbálva azért vannak hiányosságai..mint mindegyiknek..a szerelt kiegészítők más tészta, de a váz illetve a garancia és geometria miatt az eldöntendő kérdés

    a saját magamnak épített gép csutkára megegyezik geometriailag a mostanival is, és a wahooval is..annyi, hogy nekem hátrább volt a súlypont, de ez módosítható. ha viszont van egy bevállt geo, akkor onnantól a vázat kell hozzá megkeresni, a többi sallang..nekem még a cube jött volna szóba, de gyakorlatilag sem az, sem a Trek nem tudott többet ebben az árkategóriában, ami miatt megérte volna- mondom ezt úgy, hogy a Trekemet többért adtam el, mint amennyiben a mostani van az eddigi átalakításokkal...

    drágább árkategória egy más dolog, de 200 alatt inkább érdemesebb egy olyat venni, ami "olcsó" és a szükséges felszereléseket (pl első teleszkóp) kicserélni, mert ebben a kategóriában nincs értelmes alkatrész
    de ha így nézzük: kerék: 30+fék 20e+villa 50e
    na, a kész kerékpár árát ezek dobják meg..ha pl 100-ért veszek egy alapot, kicserélem ezeket, eladom a bontottakat ~30e-ért, akkor 170e-ben van egy olyan, ami boltban többe kerül..pl 200e alatt nincs XCR teleszkóp, vagy rst blaze..és azok még mindig nem "komoly" teleszkópok

    a sokat leszólt multiknál meg pont, hogy egyszerűbben érvényesíthető a garancia, mint egy maszeknál, aki mondjuk elad egy éveb 10-20 db 100-200 közötti gépet

Új hozzászólás Aktív témák