Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz Balázs Z. #283472 üzenetére

    Ha újonnan veszed úgy is el kell vinned a szervízbe vagy azért hogy állítsák be neked vagy azért ha menetre készen veszed mert akkor x km után utána kell mindent állítani miután minden össze kopott. Szerintem igen megfelelő alap erre én is valynem emelett döntöttem csak ünnepek tájékán év végén használtan egy jó vétel sem volt így ejtettem a témát és vettem másfajtát máshonnan és alakítattam át olyanra amilyet itt javasoltak amit imádok tényleg használni.

    Nem kell tanfolyamot szerintem azért elvégezni ott a google,youtube ,testbike fórum és itt ez is sokan tudnak segíteni ha valahol és valamiben elakadsz én nálam csak az alapok voltak meg fék pofa csere és gumi csere. Tavaly szinte 0 tudással ujítottam fel a 25 éves KTM-t itt is és máshol is sokat segítettek benne de az internet is sok mindenben adot támpontot. Csak a szerszámok húzosak meg az állvány de elég ügyesen vissza jön az ára egy-két otthoni szerelés után. Én már csak a centírozás, kerékagy zsírzás illetve most már a hidralikus fék szerelés miatt járok szervízbe azon kívül otthon végzek mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák