Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #279128 üzenetére

    Pfú, szerencse, hogy volt tartalék váltód, de most nem szégyellsz vele tekerni így, hogy nincs legalább XT felirat rajta? Gondolom egy ideig a hajtásoldalról lefotózott bringás képeket tőled elfelejthetjük :DDD . A váltóbeállítással sajnos én is szívok, gyakran nem csak egy órát, ahhoz nem elég nekem a gyors kéz, kell egy nagy adag boszorkányság is.

    "te olyan lehetsz mint a feleségem, annak is minden 2 perc aztán soha nem készül el semmivel, mindenhonnan elkésik és ő az utolsó akárhova megyünk"
    Pont az ellentéte, mindíg mindenhova korábban érkezek, sosem kések. Tudom, ritka madár vagyok :DDD .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #279128 üzenetére

    Ha lesz még 2 perced :DDD , megnézheted, hogy nem cserélhető-e az SLX karja az XT-re. Kíváncsiság, és feliratsznobéria okán.

    Isiászt bedobtad a bokorba? Nem volt sok elsőre egyből a hegy?

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • MC Pite

    veterán

    válasz Hasaggymeg #279128 üzenetére

    Jaja, szőlőcukor gi 100, nádcukor 68. Jázmin rizs 109, fehér rizs 89, gyorsrizs 38, barnarizs 60, basmati 50.

    Í, jó móka lehetett. :(

    Maximum1: Nem vagyok tápláléktudós, mindenki azt eszik amit akar :) . Nem tudok róla hogy másnap csak rost lenne, de kb mindenütt hangsúlyozzák a töltés, sok helyen napokkal előtte. (Napokkal korábban max maraton esetén tudom, de 1-2 napnál nagyobb távlatban nem gondolkozok, de amúgy is igyekszem mindig relatív kiegyensúlyozottan enni.)

    Reggel jellemzően zabot/müzlit, délutáni/esti tekerés esetén korai ebéddel hüvelyes vagy árpa/rizsféle szokott menni ha vannráhatásom a kajára. Vagy régebben a teljes kiőrlésű/katus pizza volt a jól megindokolható vacsi :D

    Szerk: Nekem a müzliszeletek nem jönnek be, kicsit 'üresek'.
    Zabszelet és gyümölcspréselményes (fruit snack vagy fruit bar) szeletek illetve a gyümölcspüréket viszont szeretem. Azt nem tudom mennyire jók; jobbak mintha nem fogyasztom, és szeretem fogyasztani. Ha nyélen megyek, akkor meg zselé, 2-3h felett zabszelettel vegyesen.
    Isom jellemzően bcaa-s, meg előtte is iszok (ha nem felejtem, a dm-es magnézium porral együtt), edzések után meg fehérjét iszok ha 140+ volt az átlagpulzus/dolgozzattam az izmokat (túra után pl nem).

    Ezek nekem nagyjából beváltak, biztos lehet jobban, ügyesebben, de ennyire van energiám/pénzem/kedvem/időm. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák