Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #279131 üzenetére

    Nem látszik, messziről az SLX pöcögtető is olyan mint az XT, vagy Deore. [link] [link] [link] :DDD ...inkább tudásban különböznek, a lefelé dupla váltás biztos fog hiányozni, de hát ez van, most "elhasználom" ezt, legalábbis most így gondolom. :U...még annyi, hogy a felfelé 4 sebesség, amit csak az XT tud nem annyira értelmes fejlesztés, legalábbis nekem nem, egyrészt ha fel is váltottam néha négyet általában vissza kellett ejtenem legalább egyet, vagyis soknak éreztem azt a négyet, másrészt még az én hosszú ujjamnak is sokat mozog a váltókar, kvázi rá kell készülni a négyet váltásra mert a hüvelykujjal a recézett, dedikált felületen nem tudsz úgy négyet váltani, hogy lekövesd a kar mozgását a végső pontig, tehát vagy engedsz a markolat szorításából és "rámozdulsz" csuklóból is a váltásra, vagy hangos csattanással le fog csúszni az ujjad a váltás végén.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák