Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #279139 üzenetére

    Isiász...már kínlódok vele vagy 2-3 hónapja. Úgy kezdődött, hogy fájdogált a jobb ülőgumóm környékén, alatta az ín, vagy legalábbis én ínnak gondoltam. Futás után, néha bringázás után, egyre jobban, én meg nyújtottam mint barom (egyenes térddel ráhajolás) hadd szokja, gondoltam biztos csak megerőltettem. Aztán hol jobban, hol kevésbé fájt, még mindig csak a térdhajlító legfelül mígnem kezdett a derekamba is belenyilallni, általában minden jobb lábbal lépésnél. Aztán beállt a derekam is, pihentettem egy hetet, meguntam, elkezdtem futni, bringázni és aztán 2 hete szombaton, a pénteki bringázás után másnap, nem tudtam a lábamra sem állni. Utánaolvastam, nyújtogattam (nyújtás elején csak rosszabbá tette!), pihentem, de még most sem múlt el teljesen, így tegnap felnyergeltem, de hazaérve otthon már nem nyújtottam. Egyelőre nem fogok semmi előrehajolással járó nyújtást végezni, hanyatt fexek és úgy nyújtok ne szűkítsem a látszólag amúgy is szűk rést ott az ágyékcsigolyáknál. :F ...ja, a nyergen billentettem kicsit előre tudjon forogni csípőm a meredek mászásos előrehajolásoknál, hátha nem kell annyira görbülni gerincemnek, a tegnap meg félelmeim ellenére alig fájt, vagyis egész jól éreztem magam.🤔

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák