Keresés

Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dom1n0

    senior tag

    válasz parandroid #277672 üzenetére

    Sok igazság van abban amit írsz, de ez tök helyfüggő szerintem.
    Sokat megyek HatvanJászfényszaru-Jászberény vonalon bringázni, az egyik bringaút Hatvantól fényszarúig nagyon fasza minőségű, egyedül egy "hibája" van, hogy a folyó mellett fut a semmi közepén, ezért szeles baromira :)
    A másik kicsit kacskaringósabb, de cserébe csak a fele szeles :D, de minőségre az is teljesen jó.
    Utána berényig a főút is teljesen jó minden szempontból, vasárnap elég számomra light forgalom (percenként 1 autó kb) van rajta, kamion, teherautó nuku, ezért is akkorra szoktam időzíteni a hosszabb edzőköröket is.

    -------------
    Más téma: Voltatok már Olaszo.-ban a Garda-tó-nál? Úgy néz ki nyáron megyünk arra nyaralni, és adódik 2 nap nekem amikor tudnék bringázni a vidámparkozás helyett :)
    Merre érdemes menni, érdemes-e vinni bringát, vagy ott kölcsönözzek? Outi szempontból mennyire jó?

  • fulton

    addikt

    válasz parandroid #277672 üzenetére

    Bizony, és akkor még a téli elhanyagol kerékpár utak. Én be szoktam jelentgetni, meg amerre járok ha látok üveget, megállok letakarítom ahogy tudom, de nagyon hanyag az állapot sokszor, .. straván szegmenseken látok 2 max 3 embert tekerni környéken egyik én ... (biztos vannak mások is de azokról nincs info), útjaim során senkit nem látok, leszámítva 1-2 hazamenős trekingest.
    Van itt egy kerékpár út a közelben 4 km hosszan, a lakhelyem és a szomszéd várost köti össze...sokszor 1-2 es szakasz nagyon rossz, ezért fogom kimegyek az útra. Ne tudjátok meg, nem ledudálnak, hanem szabály szerűen fekszenek a dudán, és milyen az ember? csorda szellem? Egyik megkezdi, az összes utána jövő nyomja mint a siket....nem szoktam reagálni rá, de azért ez így elég zavaró tud lenni. Én megértem a kreszt, oké nem lehetne" kimenni, ám olykor "nincs más út" megfelelően ki vagyok világítva, út szélén megyek, ritka alkalom, és fájdalom nekik hogy lassítani kell....ha épp jönnek szemből és előznének. Nem tudom, én sose foglalkozok ilyenekkel, ha megy előttem egy bringás nem esik nehezemre lassítani soha nem dudáltam még rá senkire ilyen dolog miatt, meg am is veszélyesnek tartom főleg ha valaki gyorsan halad.. ha már rákényszerűl a bringás hogy ott tekerjen ahova nyilván nem "jókedvéből merészkedik ki". Biztos van aki ezzel nem ért egyet, és a kresz az kresz. Nem is vitázni akarok erről... Na mind1 csak úgy eszembe jutott a témával kapcsolatban...

Új hozzászólás Aktív témák