Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ringman #268730 üzenetére

    Az az igazság, hogy én szeretem ezt a Cube Hyde-ot... hogy olyan öszvér, olyan nem annyira féltős bringa "filléres" (Alivio) alkatrészekből, plusz ugye az érzelmi kötődés, hisz mégiscsak ez mentett meg a teljes eltunyulásról :). De megnéztem, és már most, fél évesen is legfeljebb csak 400€-ért lehet eladni, annál meg azért többet ér szerintem/nekem.
    Utódnak a Cube Nulane SLX-et néztem ki, ami egyértelmű előrelépés (karbon villa, Ultegra hajtás és fék), viszont ugyanaz az "osztály", és két hasonló bringa meg felesleges. És ugye azt sem igazán a 100+ km-os túrákra találták ki.
    Ugyanannyiért meg már lehet venni normálisabb országútit vagy gravelt, GRX vagy 105-ös hajtással, ugyanúgy karbon villával. Full karbon bringát meg úgysem akarok.

    #268731 fulton: a végén még előbb lesz nekem új bringám, mint neked :D De nyugi, én idén már biztosan nem veszek, hacsak nem futok bele valami hatalmas akcióba, jövőre meg majd meglátjuk, mit dob a gép. Télen mindenesetre lesz időm próbálgatni.

Új hozzászólás Aktív témák