Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz fulton #255539 üzenetére

    Megnéztem pár táblázatot, és valóban, országútiknál 15-30mm lépcsők vannak, ezek szerint csak montinál szokás, hogy még a 9 centis fejcső is magasnak számít, és menjünk lefelé, amennyire lehet :)
    Ennek ellenére nem érzem át, amit írsz, de lehet, hogy azért, mert nem 175 centi vagyok.
    54-es vázméretű gravelem van, az 56-os még talán működne ugyanebből, de nyilván magamhoz igazítanám, amit te is mondasz. Annak örülnék, ha nem kéne ennyi hézagoló a kormányszár alá, ez most a maximálisan ajánlott 4 centinél lehet, hogy több is, nem tudom már. De ha magasabb lenne a váz eleje, akkor vagy nem raknék annyi alátétet, vagy de, és lefelé fordítanám a stucnit, és akkor mernék képet berakni róla, hiszen nem lenne ciki. De 80-as stucnival használnám? Ha igen, akkor biztos dolgozna bennem a kisördög, hogy túl nagy vázat vettem. Nem tudom már, mire akartam kilyukadni, de az is lehet, hogy a hasalósabb tartományban a hosszabb a sportos, a vitorlázós tartományban a.. ott is a hosszabb ;]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák