Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Ringman #251938 üzenetére

    Az első dolgom mindenhonnan leszedni a védőfóliákat, de a tárcsákról valahogy sosem szedtem le, nem zavart. Minap gondoltam leszedem egy félig kopottról (főleg mert nejem azt mondta hagyjam, mert jól néz ki ;] ) és....nem igazán sikerült. Vagyis igen de ott maradt a ragacs nyoma, így gondoltam ezután ezért speciel nem fogom összetapogatni a tárcsákat, főleg, hogy azt nem is azért teszik fel, hogy "hidegen" vigyázz ne érj hozzá, hanem, hogy használat közben figyelmeztessen esetleges forró mivoltára. Gondoltam jól foghat a figyelmeztetés ha pl. egy hegyről éppen leereszkedve megállok az aljban és esetleg rám jön mondjuk a féktárcsákat simogatni, vagy arcomat odanyomni valamelyikhez csak úgy poénból. ;]

    #251935stickermajom...nekem éppen ma-holnap jár le az ingyé előfizetős vjú és azt kell mondjam nem hozta meg a kedvem az előfizetésre a tény, hogy gyakran nemhogy a minden idők, hanem az idén, korosztályos és még súlycsoportomban sem sikerült előkelő helyen végezni egy-egy szegmensen. :DDD ...ez csakis a "mai nap a leggyorsabb" jött össze néha, de az is csak ha elég korán nyomtam le a kört. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • szimpláncsak

    tag

    válasz Ringman #251938 üzenetére

    Egyszer valahol a Balaton mellett az apartmanban szép kék volt a mosogatótálca, mert nem volt róla leszedve a fólia :D Gondolom úgy voltak vele, hogy milyen egyedi ez a kék szín :))

    chubby2o6: nekem nem állt össze a gorilla tape-el. Konkrétan betettem a víz alá és jöttek fel az apró buborékokm kb. 10 másodpercenként egy. Én először tej nélkül raktam össze, aztán a szelepen keresztül raktam bele a tejet, szóval lehet a tej megfogta volna, de úgy akartam összerakni, hogy tej nélkül is jó legyen :) Most 2 hét alatt eresztett 2,2 bar-ról olyan 1,6 bar-ra. (országúti mellett ritkán használom a montit, szóval indulás előtt szoktam megnézni )

Új hozzászólás Aktív témák