Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Csokicsibesz #242557 üzenetére

    Látod ez is változik, neked 2 percenként emeltek 20-at, nekem 3 percenként 30-at. (Közben megnéztem az értékelést, abban is kétféle van: 70 vagy 100 W-ról indítva, 3 percenként 20 vagy 30 W növeléssel maximális terhelésig. Akkor pofára megy, az enyém úgy tűnik nagyobb volt. :DD )
    A pulzus a regeneráció szempontjából érdekes (Paraszimpatikus idegrendszer: feladata a szervezet nyugalmi helyzetének visszaállítása, 'pihenő és emésztő üzemmód' létesítése), és nem lenne nagy dolog beleprogramozni a tesztbe, mert semmit nem csinál, csak méri az értéket, és utána összehasonlítja a tartományokkal. Aztán kiderül, hogy fáradt vagy, túledzett, vagy gyenge, esetleg beteg. Nekem például minimálisan felette voltak az értékek, amiből arra tippeltek, hogy túledzés van. És az is volt, mert miután meglettek a zónák, kiderült, hogy egy laza 20 ütéssel vannak lejjebb, mint amit az átlagos képlet ad, és amivel edzettem előtte egy évig. 115 alatt kellett volna regenerálni, én meg mentem 130-140-et regenerálónak. :U Csoda, hogy mindig fáradt voltam? Aztán jé, helyre kerültek a dolgok, és egyből lett rendes regeneráció. (önbizalom az nem, amikor 20-szal kavirnyálsz a bringaúton, és minden trekkinges gyereküléses anyuka versenyezni akar. :C )
    Értékek, ha valakit érdekel

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák