Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz fulton #242201 üzenetére

    No, sikerült jól eltalálni az arányokat. Ugyan ezek az értékeim mint lennének ennek az Orbea Orca váz esetében - 57 méretben (ez a 186cm< magasaknak ajánlottról indul (csak mert ez megjelent egyenes kormánnyal is - néztem ki viszonyítási alapnak). Ennek a váznak adatait bevittem ide, a saját mostani ülés magasságommal. (bike fit kapcsolót be) és ellenőriztem.
    4 cm lentebb a kormány mint a nyereg, és a nyereg adott pontjától a kormány közép tengelye szintén ilyen távol van, tévedtem, a stucni 110mm-es.

    Lényegében a kormányszárt hogy megemeltem, kiküszöböltem a stack értékből adódó különbséget, igaz olyan 1 cm elmarad, de a kormányom meg 1.5cm emel, így pont kiadja a végére. a felsőcső hossz meg egyezik.
    Ha szélen fogom a kormányt, akkor olyan mintha egy 80as stucni lenne, ha pedig középen akkor a 110esnek felel meg. Tök jó :) bizakodó vagyok, első teszt körön tetszett a póz és érzésre a kezeim is kevesebb nyomást kaptak - amit am nem egészen értettem hogy..miként került le a nyomás róla, azáltal hogy így előrébb került a kormány és egy kicsit lentebb is a korábbihoz képest (de majd hosszabb úton kiderül jól éreztem e).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák