Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz parandroid #219989 üzenetére

    Megint fos a kínai, nekem meg annyi kínai cuccom van már, hogy fel sem tudom sorolni és nekem nincs több problémám velük, mint a drágább "márkásokkal". Toobee még nálam is merészebb :D . Gps-ből én sem vennék kínait, de nem azért, mert #biztosszar, #kínaifos, hanem azért, mert ha Garminról tovább akarok lépni, nem találnék olyant, ami funkciókban jobb nála. De ugyanúgy a Wahoonál, Brytonnál, Sigmánál sem, innen előrelépni csak egy újabb Garminra vagy Hammerhead Karoo 2-re lehet.

    Más, amúgy ha már megbízhatóság, a múltkor elgondolkoztam, mik azok a cuccok a bringán, amire azt mondanám, hogy kb. teljesen problémamentesek, szinte tönkretehetetlenek és nagyjából sosem kell hozzányúlni, nálam ilyennek bizonyult a PD-M520 pedál, a Mavic Crossride FTS-X kerékszett és a Prime TI Sprint nyereg. Jó lenne ha több ilyen alkatrészt gyártanának, de tudom, manapság az örökélet nem divat. Lehetne amúgy ilyen cuccokról egy listát csinálni, leírhatná mindenki, hogy neki mi számít elnyűhetetlennek és teljesen igénytelennek :D . Lényeg, hogy legalább 2-3 éven át (vagy 10-15.000km) szervizelés nélkül problémamentesen működjön. Bárcsak a teleszkóp és a hajtás is ilyen lenne :U .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák