Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #214561 üzenetére

    Ezeken a rossz rendszereken mindig csodálkozok, én meg vagyok győződve, hogy a Claris meg a Tourney, vagy az SX meg az Apex sem "rossz" a kategóriájában a neki szánt felhasználás és felhasználó mellett és leginkább beállítás kérdése, hogy vacakol-e, vagy teszi dolgát. Én ha nincs szétverve egy ilyent is beállítok úgy, hogy jól működjön, pedig aztán ez a legalja amin még Shimano felírat van... :F Persze ha nem rendeltetésszerűen van használva, pl. egy vaddisznó keményvonalas használ SX-et és szétrázza/gyötri terepen akkor természetesen hamar kijönnek gyengeségei, ahogy a különböző rendszerek kiforratlan össze-vissza kevergetése is hamar gyatra működést eredményez.
    Ami új kerekedet illeti, a sűrű reteszelés az olyan zümmőgő lesz ha megpörgeted állványon, végül már majdnem vinnyog. :D ...pedig enyém csak 9° (10?) ami 36 reteszelés körönként.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák