Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • padzso

    tag

    válasz Hasaggymeg #207296 üzenetére

    Nos, ez kimerítő válasz volt, köszi!
    Még sosem végeztem kalkulációt, mikor jövök ki jobban. De a kilencesnél kb. 15-20 euró a lánc, a sor meg 25-30-ért megvehető. Ááá, .75-nél nagyobbat nem tudok mérni, a Sora meg ahogy kopik a lánc, annál bizonytalan lesz, többet kell állítgatni a váltókarokon, meg akkor zajosabb is. Szóval marad egy a kettőhöz arány.
    Szoktam hegyre menni elég gyakran is, a "síkabb helyeken" viszont elöl nagytányér megy sokszor(50), mert a 34 túl gyorsan pörögne, én meg inkább a lassabb, nyomatékos tekerést bírom, így inkább a 11-24 között kapja inkább a terhelést.
    Mint mondtam, kapott új lánc+koszorú kombót, egy ideig ok lesz. :)

    Más.
    Gyorsan átolvastam, amivel elmaradtam: valaki kérdezte, hogy túlszorította a pedált. Azt nem lehet csak az előfeszítővel korrigálni, a pedált is meg kell lazítani, aztán úgy beállítani, hisz a pedál 2 csavarral harap a tengelyre, az előfeszítő meg csak 1 darab műanyag.

    Aztán volt Luganos kérdés: az nem, de Duranom volt. Defekttűrő, megbízható gumi, panaszom nem lehet rá. Pedig aztán kapott jócskán a rossz utakon. A Vittoria Rubino hasonló hozzá, talán még jobb is. Ezek mind hajtogatható gumik, erősített övvel.

Új hozzászólás Aktív témák