Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Teasüti #19973 üzenetére

    Van róla elvileg, csak a gépemen elég nagy a kupleráj és nem találom a legrégebbi képeket, az meg már igen rég volt. :) Vicces volt az biztos, de egyébként le a kalappal a sun xc felnije előtt, azt hittem hamar kinyírom, de állta a sarat, pedig kapott rendesen. Mondjuk 18 centi rugóút, fox dhx 5.0 tag és egy brutál 3.0 gumi védte, ami nem ugyan az mint egy merev vázban 2.0 gumival. Kisebb 8-as volt csak benne, párszor centíroztam, azért megnyugtató volt lecserélni egy erősebbre. :)

    bigbuda: Gondolom a crs 200 és 200 pro jöhet szóba, ezek vannak 100 alatt.
    200pro-n jobb a hajtómű és a hátsó váltó. Illetve a villa legalább suntour. Én inkább azt venném.

  • Zola007

    veterán

    válasz Teasüti #19973 üzenetére

    de itt nem 21-es belső szélességű felniről beszélünk, hanem Lasalinak és nekem is 21mm külső szélességű felnink van.
    Na ez a nem mindegy, mert ez belül ~17mm mindkettőnknek és ezen van nekem 50-es, neki 55 széles gumi

    Yasec táblázat viszon C-s szabványméretre, tehát belső szélességre van, ezt fel is tünteti.
    Tehát szerinte a Lasali és az én 17C-s felnimre is max 37mm széles gumi mehetne, ami röhej

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák