Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

  • Versenybe hozta magát az új Xeonnal az Intel

    ph A Granite Rapids AI-ban kifejezetten erősnek tűnik, bár még nincs a piacon az a konkurens platform, amivel versenyezni fog.

  • Apple AirPods 4 - ismerős is, új is

    ma Nem tesz csodát az aktív zajzárral is elérhető AirPods 4, de úgy szól, mint egy AirPods és tompítja a zajokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Sleek #188615 üzenetére

    A túlpárnázottságot ejtem, aTRK egyik legpárnásabb SMP, így egyik, hogy kiállás után sosem tudtam egyből ugyanoda visszaülni, így mindig ment a helyezkedés, másik meg a hosszabb orr hiánya melyre én néha kicsúszni szeretek ha nagyon meredeken mászok.A TRK még kissé széles is volt nekem, vagyis későn keskenyedett előrefelé így bántotta combközelítő inaimat.Nekem az amolyan T alakúak a jobbak.

    Hartge... 300e forintos össztelóst találni újan olyan mint lakatlan szigeten a tömegverekedés... vagyis lehetetlen. :(... továbbra is a Decat ajánlom egy rugózással kevesebbel. :) Talán ez a max ami kihozható belőle és még ajánlható is [link]
    ...ja,ez jobb a Rugánál, az biztos. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák