Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #188109 üzenetére

    Baszki, és eddigre már tényleg lehetett :D
    Előző pici 10km-es kör után nem waxoltam, mondom ennyit bírjon ki... de út végére már bántam. Még szerencse, hogy egy elnyűtt lánc halódik az ugráshatárig kopott hátsó soron, így kevésbé fájt.
    Meglátásaim: Az Esi racer's qrvajó, csak mérges vagyok amiért a gyűrűmmel megsértettem az egyiket felrakásnál. Alu kormányra tudom, hogy könnyű ezeket feltolni, de ennek érdesített az a része, csak keveset segít az alkohol. Cserébe utána brutál masszív, össze se lehet hasonlítani az eddigi alis példányokkal.
    A Raidonnal is jó barátságban leszünk, úgy érzem, de erről majd késbb, ha többet mentem vele.
    mi volt még.. az kiderült, hogy 320-as Bryton is lemerül, ha nem töltöm, mellesleg kapják be, miért 1 órával a lemerülés előtt csipog, ha már 36 óráig bírja, és miért nem 3-mal? Akkor még az ilyenek is észreveszik előző túrán, mint én.. Ja, és persze tudom, hogy miért nem írja ki %-ban, de kiírhatná, és akkor megint csak lehetne jobban követni. Na mindegy, idén azt hiszem, még nem töltöttem :P
    És kell az a 28 fog előre, nekem a 30 sok :(. Legalábbis a 29-es kerekekkel biztos, egyelőre. A 650B x 2,8-asokkal már majdnem jó, van ennyi átmérőbeli különbség, hogy érezni. De most élveztem, hogy fürgébb a masina a trekking gumikon :)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák