Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.C.G.

    aktív tag

    válasz 6030D #184594 üzenetére

    Akkor szerinted ér 30e forintot (lánc) az, hogy ne kelljen lecserélni ennyi km után egyszer? 7000-10000e Ft. vs 32e Ft.?
    A sort még nem is néztem. Egyelőre elképzelni se tudom, miben nyújthat ennyivel többet ez a rendszer. :Y

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #184594 üzenetére

    Hát igen, de nekem is szinte annyit ment a 20 eurós lánc...vagyis tény, hogy a drágább jobb, de kérdés, hogy mennyivel. Amit korábban is írtam, amíg nem engedheted (vagy azt gondolod, hogy nem engedheted) meg magadnak addig mindig a használt autó, kerékpár stb. lesz a jó vétel és hülye mindenki aki újat/drágát vásárol, ugyanakkor ha esetleg tele vagy pénzzel akkor ASX és XX0 játszik XTR fékekkel, mert az többet tart mindegyiknél. Ugyanakkor ahogy haladsz a korban egyre több megvásárlandó tárggyal kapcsolatban pszichológiai tűréshatárod alakul ki, amely fölött nehezen vagy hajlandó költeni akkor is ha már mondjuk volna miből. Pár saját példa: tej ~200,sajt ~2000,autó ~4-5 milla, cipő ~40e, telefon ~100e, teleszkóp 130e, vagy külső gumi ~8-10e. Persze ezek változnak a piaccal, mert ha 300 lenne egy liter iható (értsd nem UHT) tej akkor is meginnám a napi 500ml-t, de mai piaccal itt tartok.

    mobal...mekkora az a tányér? Csak mert szerintem nem ugyanarra gondolunk, vagyis amire te gondolsz (azt hiszem) az a tányér új/keveset használt mivolta miatt hallható enyhe kerregés, amiről meg én az amolyan nagy, vékony fémtányérokra jellemző rezgésből adódó hang mely kissé talán a féktárcsa megpöcköléséhez hasonló fémes hangot ad.Az 51 fogas akkora mint egy leveses tányér. :DDD

    #184600INTELligent...ott is keresztbe váltasz kábé úgy mint a 3xakárhánynál a középsőről végig váltanád az összeset. Ez ma már egy felvállat kompromisszum az első váltó és tányérok elhagyása érdekében.

    #184599jjeahh...üzlet lehet ez is mint minden, van egy fejlesztés amit valamennyire alá lehet tudományosan is támasztani, adnak neki egy levédett egyedi fantázianevet mely után már pénzszerűsíteni lehet értékét egyes termékekre való rábiggyesztésével.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák