Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #180497 üzenetére

    Egyedi eset, Sigma márka sem kifogástalan, anno itt is írtak a komputerekről bőven rosszat. Nálunk 4db S2+ van a caládban és mindegyik kifogástalan, amivel inkább baj szokott lenni, az a noname random 18650 akkuk. A Convoy nem egy Rockbroshoz hasonló kínai márka, utóbbit simán elhiszem, hogy sz*rt csinál és rossz a tapasztalatod vele. Convoy egyetlen hibája szerintem az, hogy nem bringalámpa, szal a bringás ficsőrök hiányoznak róla, nincs töltöttség jelzés, nincs távvezérlő, STVZO-t sem tud. A rögzítésnek meg semmi köze a márkához, mert mivel nem kerékpár lámpa, nem adnak hozzá konzolt, hanem te veszel olyant, amilyent akarsz. Az 1 dolláros konzolok között nem csoda, ha mellényúlsz és valami nem válik be. Erre valók a fórumok, olyant kell venni, ami másoknak bevált, vagy veszel 4-5 különféle konzolt fillérekért és legalább fele biztos jó lesz :DDD . Én sosem értettem ezt a kínai ellenzést, igen, lehet onnan is vackot venni, de lehet jót is :) . Van, amiben egyszerűen meg sem tudod kerülni a kínaiakat, pl. gimbalokat, drónokat szinte csak ők csinálnak és szvsz semmi gond nincs pl. a DJI-k vagy Feiyutech cuccok minőségével.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák