Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bardi

    aktív tag

    válasz deny330 #177148 üzenetére

    Ha nem levegős, nem engedi az olajat, akkor simán. Mászkálni még egy canti fék is elég.

    Ma mentem egy újabb kört az IGS10-es órával. Megfogadtam az itt leírt tanácsot, és csak akkor kapcsoltam be, amikor a pulzuspánt már mért, nem kellett újra csatlakoztatni, a CAD szenzort is észrevette, pár másodperc késéssel, úgy, hogy nem kellett forgatnom a hajtókart.
    Most a GPS jel megtalálása tovább tartott, 1-2 perc volt, pedig direkt kimentem nyitottabb területre.
    Azt, hogy hogyan lehet leállítani, és nem pedig szüneteltetni, még mindig nem tudom :D De kikapcsolás megoldja, ezután újra bekapcsolva, telefonnal szépen párosul, és tölti stravára az egészet.
    Most amúgy a térképet nézve pontosabbnak tűnik, illetve straván az analízist nézve nincsenek olyan kiugrások sebességben, mint telefonon voltak. Kinagyítva viszont eléggé fűrészfogas.
    CAD szenzor: eddig azt hittem én 60-70 között tekerek, de kiderült, hogy csak nem tudok másodpercet számolni, mert inkább 80-90 között a kényelmes. Ha valakit érdekel mire elég az 1x12, 32/11 áttétellel, 127CAD-on mentem elvileg 49 környékét. Aranyos a strava, hogy oda 0 wattot ír :D

    '92 Honda VFR 750

Új hozzászólás Aktív témák