Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Csokicsibesz #162121 üzenetére

    lehet, hogy félreértek valamit, de az ilyen jellegű edzéseket én szinte csak görgőn tudom elképzelni. Egy haverom épp most végzett egy Zwift edzéssel, utána kiment terepre, és valami ~7 perces rekordidején még 20 másodpercet hozott. (jujj, most megnéztem, nekem egy régi adat van erről a szegmensről, 11:44-gyel :D) Na mindegy, a lényeg, hogy ő görgőn tolta, persze egy rakás cucc be volt üzemelve neki, mert nem minden működött mindennel, ezért több eszközzel tudta csak összehozni. Wattmérője mintha lett volna kölcsön az elején "kalibrálni", de ha jól értettem, az sem muszáj. De a kontrollálható körülmények szerintem kellenek hozzá, és kint tekerve azért elég sok nem ilyen körülmény van..

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • 6030D

    Ármester

    válasz Csokicsibesz #162121 üzenetére

    Ha edzőt szeretnél, akkor ne egy előre megírt algoritmus írja az edzéseidet, hanem valaki, aki azt utólag elemzi is és ez alapján módosítja a további edzéseket. Vagy keress online edzőket, most hirtelen a Plandurance ugrik be, de biztos van sok más is.
    Vagy ha ennyire még nem akarsz belelendülni, akkor vannak neten is edzéstervek, azok is jók kezdésnek, meg annak, hogy bírod-e, ha megmondják mit csinálj. :)
    Nem lesznek egyébként ezek olyan hű de nehezen megjegyezhetők, kb olyan, hogy menj 1,5 órát 140-es pulzuson, meg fél óra bemelegítés, utána 5x8 perc lassú pedálfordulat 170-es pulzus, levezetés. Az meg annyi, hogy fél óra alatt eltekersz egy emelkedőhöz, azon fel-le mész, elég a stoppert nézni, egész perckor indulsz, 8 perc fel, fent fordulsz, legurulsz, újra. Síkon ugyanez, 2 perc sprint, nézed a stoppert, vége, 5 perc laza, majd megint. A köröket nehezebb számolni, arra lehet nyomogatni a körmérőt az órán, vagy fejben (5x8 p, 5 perc pihivel, akkor 13 percenként egy kör.... így).

    peterkeT: jöhet :K

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák