Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Hasaggymeg #155592 üzenetére

    Ezeket ismerem, de még nem döntöttem el, mi legyen... a gyári megoldás elvileg [ez], de ehhez is 24mm-es tengelyű hajtókar kéne, nem pedig 30 :(((
    A kompatibilitás témában nem igazodom ki, mert mintha ez is jó lenne: [link] (amúgy Air 9 RDO a vázam). De új hajtókarban, meg ilyen puccos megoldásban csak akkor gondolkodnék, ha komolyabban terveznék single speedezni, én meg azért óvatosabban viszonyulok ehhez. Egyébként is nyilvánvaló hülyeség, de a jó féléből, tehát megint akarok, kíváncsi vagyok, milyen egy könnyebb bicóval, és picivel jobb kondiban, mint akkor volt...
    Ja, és van kínai excenter is, de most több okból is hanyagolnám.
    Kicsit elegem is lett belőle, hogy megrendelek valamit, egy hónapot várok, majd várok még, aztán ide sem ér, valahogy az utolsó 3-4 csomagom nem nagyon akar a korábbi rendben érkezni..

    régi váltó alatt azt értettem, hogy előkotortam egy nyúzott hátsó váltót, azt be lehetne fogni ugyanúgy, mint egy rugós kétgörgős láncfeszítőt, de szerettem volna legalább nyomokban megtartani ezt az egyszerűséget, ahol csak úgy ovál pályán mozog a lánc. és hiába feszegettem, ilyen rövid lánccal már nem tudom felrakni, annyira felhajlana a váltó teste, hogy beleér a lánckerékbe. (jegyzet magamnak: hosszabb lánccal valószínűleg működne, még ha csúnya is)

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák