Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #155097 üzenetére

    Montin nem vészes, outin az áttétel miatt lehet sok, mert nagyon meredek emelkedőn esélytelen a pörgetés, ráadásul te ha jól tudom majdnem versenytempóban nyomod. Szoktál bringázás után jó hosszan nyújtani? Nekem az megoldja a problémát, meg újabban hengerezek is. De amúgy ja, szerintem pihentesd 2-3 napig :K .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • 6030D

    Ármester

    válasz xy.zsolt #155097 üzenetére

    A nyújtás mellé még próbáld meg magadnak megmasszírozni a combod elöl, hátul, de főleg a térdkalács felett. Az erőltetéstől az tud összehúzódni, ami okoz ilyen fájdalmakat, pl térdben is. Ha más nincs, jó a testápoló, ha van, akkor valami izomlazító krémmel. Egy fél órás, nagyon laza, szinte csak gurulós pörgetés is jót tesz, mert a maradék savat kimossa az izmokból. Utána szintén a nyújtás meg a masszázs. Meg sok folyadék, az is segít. Nem éheztél/szomjaztál el valamelyik tekerésen?

    samujózsi: kár, hogy nem ettél egy Norbi Update túró rudit reggelire, akkor lehetne arra is fogni a -1 kg-t. :D 1 kg zsír leadásához 7-9000 kcal-t kell elégetni, attól függ melyik weboldalon nézed. Tempós futás az kb 6-700 kcal/óra, kocogás az nyilván kicsit kevesebb. Tegyük hozzá, nem tudsz olyat csinálni, hogy csak a zsírból menj, tehát ebből még lejön a ch által elégetett mennyiség. Csodák nincsenek, ahogy írtam korábban, vagy vizet veszítettél, vagy ettél egy kicsit rostosabbat és jobban kipucolt. Vagy kevesebbet vittél be, és több jött ki. :R

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák