Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zola007 #13564 üzenetére

    Már nem vagyok jóban a sráccal, szóval az nem lenne egyszerű.

    De mondjuk tele van a telefonom régebbi képekkel a két bicóról, meg a múltkori lakat para kapcsán az egyiket fel is töltöttem egy ilyen bringa adatbázisba, az nem elég?

    Ha meg a rendőrök leállítanak (lekopogom, de eddig még soha nem történt meg), akkor meg úgyis csak a lopottak adatbázisával hasonlítják össze, nem?
    Azon meg úgysincs rajta.

    De ugyanígy a nyaralóban lévő 5 bicóm, kettő boltból, de tizenévesek és a papírok már rég nincsenek meg, szerintem már a boltok sem, kettő pedig külföldről lett behozva ajándék gyanánt, az ötödik sztorijára meg már nem is emlékszem. :D

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zola007 #13564 üzenetére

    azért is necces az ilyen "tulajdon", mert ha én fogom, odamegyek, lenézem a vázszámot róla és írok valakivel egy adásvételit 2 tanúval, majd pedig levágom a lakatodat, akkor az a bringa onnantól hivatalosan is az enyém és kb mehetsz a sóhivatalba

    Attól még, hogy az amerikai filmekben így csinálják, a valóságban ez nem nagyon állja meg a helyét.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák