Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz sebgutkopf #131161 üzenetére

    65kg vagyok, a használati utasításban meg a teló szárán a matricán is ennyit ír:

    Nekem a bunny a max, sőt, annyira durva bunny-t sosem csinálok, mint amivel a nyomást tesztelem, szal ennél keményebbre tényleg nem látom értelmét felpumpálni, akkor merev villa lesz belőle :DDD

    ZolkoW: Közben szerkesztettem, ha valóban 120 psi, nem tudom hogy mered úgy használni, olyan, mintha én 70-re lőném be :))

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz sebgutkopf #131161 üzenetére

    +1 Nem csak a sebességtől függ kihasználod-e a teljes mozgást,hanem a tereptől és felhasználástól is.Runner,StLui,vagy Toobee,akik hozzászoktak a nagyobb rugóutakhoz és csapatják lefele mint állat gondolom gyorsan felkoppintanának egy 100 mm-est,de egy döngölt,meglehetősen egyenes földúton mehetsz akár ötvennel is anélkül,hogy szükséged lenne többre.Én is amolyan dirt-szerű,egymásután következő dombokon ütöttem fel,meg fejemnyi termésköveken ott a bányában.

    (#131163) jjeahh...az ajánlott nyomásnál is felütöd? Csak mert az amolyan túl biztonságos szokott lenni,vagyis annál gyakran kevesebb kell a jó mozgáshoz.Induláskor pl. én is néha lendülettel lehajtok azon a 10-12 lépcsőn amivel végződik társasházunk,amitől fel is tolja a jelzőgumit olyan 8-9 cm környékére,de az utána következő 1-2 óra tekerésben,még ha az az én mércémmel vadulósabb is,akkor sem tolnám addig,így csalóka lehet hazaérve azt gondolni fújnom kell,mert majdnem a végénél járok.Tehát mondjuk pár bunnyval feltolod,az még nem biztos kevés nyomást jelent,hisz meglehet máskor már nem is kell annyi,főleg ha nem ugratsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák