Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz bunddog #118304 üzenetére

    Úgy kell hézagolni,hogy megmaradjon a láncvonal...vagyis amennyi most,a gyári,amivel jól működött stb.

    (#118306) Mezga Aladár...szerintem a láncok mind elmennek a lánckerekeken,a váltással lesz gond,vagyis nem csak,hogy más egy kilences pöcögtetőnek a húzása mint ami egy hetes soron megfelelően pakolná a láncot (kevesebbet húz a kilences,melynek hátsó során közelebb vannak a lánckerekek egymáshoz),hanem ráadásul extrém esetben be is szorulhat egy több sebességre tervezett lánc a kevesebb sebességű hátsó sor lánckerekei közé...bár ez a 7-9 vonatkozásában nem hiszem még megtörténne.

    (#118305) gabro0 ...épp írni akartam,hogy akár egy centit is "lapul" egy gumi ha terhelve van,így jobb ha leméri,de gondoltam utánaszámolok lássam mennyi is az annyi ne írja hülyeséget,és hát...nem sok,tulajdonképp elenyésző a különbség.100km-en 500m,vagy mondjuk max egy fél km/h nem oszt vagy szoroz.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák