Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz atok666 #118303 üzenetére

    Gondolom nem olvastál el mindent a témában:
    - nem verseny
    - más is megáll majd fotózgatni
    - szólóban ingyen ezeken a helyeken ha te végig mernél menni... minden tiszteletem :DDD . Ilyenkor legalább a pásztorkutyákat elterelik másfele és a medvetámadásnak is kisebb az esélye, mert többen megyünk, zajt csapunk, ráadásul pár kilóméterenként ellenőrzőpontok is vannak. Ergo egy szervezett túrán sokkal biztonságosabb bejárni ezeket a helyeket.

    robee19: Bocs, nem voltam itthon, látom közben megtaláltad. Az a Twooc jó, nekem is olyan van. Az olcsóbb aliexpress-es is rendben van (ebayen is kapható), már két havernak rendeltem olyant, csak annak sokkal mélyebb a hangja, nem olyan kellemes a fülnek. Amúgy ha rendelnél még, "invisible bell"-ként keress rá ezután.

    hegyimorc: Valszeg kifogtál egy hibás darabot. Másfél dolcsis kínai cuccnál szerintem nem várhatja el az ember, hogy tökéletes legyen a minőségellenőrzésük. Általában amúgy nincs gond velük, nálam a Twooc másfél éve szolgál.

    Tomi_Sci: Ezek az OI másolatok is hajlamosak megtelni vízzel, de picit megütögetem és műkszik.

    lorcsi: lámpa topikban volt erről szó, kérdezz rá szerintem, már nem emlékszek mi volt a megoldás. Egyszer amúgy nekem is csinálta, de olyankor, amikor már majdnem teljesen le volt merülve az akku, fogalmam sincs miért :F . Szerencsére azóta többé nem fordult elő a hiba.

    Toobee: Úgy tudom az S2+-hoz létezik sisakra szerelhető konzol is :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák