Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #105209 üzenetére

    Ja,hogy újan vette? ...és máris akadozik a lánc?! :Y Amúgy ez a Kelly's marha jó árnak számít,Alivio tárcsafékkel,átütőtengelyes Recon Silverrel és integrált hajtóművel 230-ért nem rossz! :N Itt olyan 10-15%-al többért vesztegetik. Ha nincs súlyához állítva,vagyis túl van fújva a teleszkóp akkor rosszul mozog6,továbbá a visszaút csillapításon is kellene finomhangolni.Ha túl gyors olyan mint a rugó,ha meg lassú,akkor nem tud kimozogni kisebb,egymásután következő útegyenletlengéseket.
    A TK meg turn key.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • pittlaren

    csendes tag

    válasz jjeahh #105209 üzenetére

    Itt, a fórumot visszaolvasva úgy tűnik, az XCR az első, legalapabb olyan teló az SR portfólióban, ami értelmezhető hobbi terepbciajozás kapcsán. Őszintén megmondom, tökre megfelelőnek/jónak tartottam, amíg erre a levegős RS-ra le nem cseréltem, de így azért más dimenziót kap a bringázás. Így leírva nem biztos, hogy átjön a feeling,de egyszerűen sokkal simább, gördülékenyebb a tekerés, mind a komfort, mind az élvezeti faktort tekintve.Persze, ez csak a magam gyarló, kocabringás szintjén mérvadó, gondolom ha lett volna keret mondjuk egy Rebára, akkor ez a benyomás hatványozottan jelentkezne. Az igazat megvallva mondjuk ezt így, az első benyomások apropóján nehezen tudom elképzelni, de hát vmiért csak ott van az a közel 1,5 szorzó az árban.

    (#105221) PeachMan: A decathlonban kapható a Z Console telefontartó M, illetve L méretben. Masszív, strapabíró, a maga puritán módján nagyon jól is néz ki. Ez az. Oké, ez az akkupak/powerbank témában nem segít, de esztétikusabb, mint a váz/kormánytáskák.

    Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

Új hozzászólás Aktív témák