Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz lsebestyen #100465 üzenetére

    Kösz a gyors választ, hát én nekem idáig az volt a gondoltam hogy a kerékpáron vannak gagyi alkatrészek azért ilyen. De Tiszafüreden se volt beállítva, mondtam az embernek úgy csinálja meg, állítsa be hogy hazafele ezzel megyek. (25 Km a Gáton Abádszalók-Tiszafüred között)
    Szóval nem is volt baj, de láttam jön az eső, én meg végig teljes erőből hajtottam.
    A Pedál nem volt rendesen betekerve útolag jöttem rá és teljesen kihajlott a hajtóműből.
    Az jött össze 3 nap alatt, egyik csavar se volt meghúzva még a kormány se. Haverom szólt hogy húzzak meg a kormányt mert ha az kilazul hatalmasat fogok vele esni.

    Pár internetes videóból ki indulva el is kezdtem a szerelést beállítást. Akkor se jött össze tökéletesre, utána volt itt egy helyi emberke aki potton pénzért szerelgeti a kerékpárt. Hozzá szoktam elvinni, és mondtam a csapágyakat kellene kicserélni, meg a váltokat beállítani. 1000-ből meg is csinálta.

    Jövők haza fele és megint xar volt az egész, egyszerűen nem vált mind a 3 fokozatba.
    Elől ha a legkisebb fogaskereken van és izomból hajtók egy néha-néha csattan egy akkorát, a középsön is ez a helyzet.
    Amúgy jó fej ember, meg tényleg rá lehet bizonyos dolgokat bízni. De a váltó beállítást nem az erőssége, már csak azért se éreztem így, mert én nettes oktató videó alapján szinte jobban lőttem be a váltót mint ő. :U

    De abba biztos vagyok a váltóval is lehet gond, mert volt már hogy mentem váltottam isszonyat nagy kattanást hallotam az első váltó írányából, és valami rugó el is tört benne.
    Nem váltott vissza, ilyenkor egy jól írányzott rugásal csak vissza vált. Ez ment közbe is meg lehet oldani :) Ha nincs forgalom :DD

    Hát így az a baj hogy ezzel a láncdobálással nem tudom teljes erőből hajtani mert akkor csak dob egy hatalmasat úgy meg csak a térdem fájdul meg tőle.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák